Autoholowanie 24H

Auto laweta 24H

w obrębie Szczecina jeździmy od 90 zł
przy dłuższych trasach ceny negocjowane

90 pln

Zapewne nie raz przeżyłeś chwile grozy, kiedy okazało się, że Twój samochód odmówił posłuszeństwa lub byłeś uczestnikiem wypadku. Zapewne zastanawiałeś się do kogo zwrócić się wtedy o pomoc? Bo pomocy z pewnością potrzebowałeś.

Od dziś nie musisz się nad tym zastanawiać, bowiem trafiłeś na stronę firmy, dla której autoholowanie, to chleb powszedni. Nasi pracownicy, to doświadczeni ludzie, którzy pracują u nas od lat, dzięki czemu możemy Cię zapewnić, że dołożą wszelkich starań, aby Twój samochód trafił bezpiecznie w miejsce, które wskażesz. Holowanie bowiem odbywać się może do warsztatu, który nam wskażesz albo na zaprzyjaźniony z naszą firmą parking strzeżony. Nie martw się, jeżeli Szczecin nie jest Swoim miastem rodzinnym, a samochód trzeba będzie odholować w zupełnie inne miejsce kraju. Jesteśmy na to przygotowani. Co więcej, nasz elastyczny cennik pozwoli Ci się porozumieć co do ceny usługi. Pamiętaj bowiem, że działamy nie tylko w Szczecinie i okolicach, ale także na terenie całego kraju, a nawet poza jego granicami. Cała Unia Europejska nie jest nam straszna.

Autoholowanie - praca naszą pasją

Zastanawiasz się, czy spełnimy Twoje oczekiwania? Jesteś klientem wymagającym, którego niełatwo zadowolić? Nie martw się, dokładamy wszelkich starań, aby zarówno czas dojazdu był jak najkrótszy, ale także, żeby nasi pracownicy wykonywali swoją pracę na najwyższym poziomie. Zatrudniamy ludzi, dla których pomoc innym jest nadrzędnym priorytetem.
Nasi pracownicy nie tylko odholują Twoje auto, ale, jeżeli będzie to możliwe, usuną usterkę na miejscu, a Ty będziesz mógł dalej cieszyć się podróżą we własnym aucie. Usterki, brak paliwa w baku, wymiana koła - z takimi przygodami radzimy sobie świetnie. Większy problem? Możesz zostawić samochód i naszego zaprzyjaźnionego mechanika! Od nas dostaniesz auto zastępcze, którym będziesz mógł podróżować do czasu zakończenia naprawy.
Autoholowanie - owszem, jest to nasza główna działalność, jednak jak widzisz, dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów. To oni są dla nas najważniejsi. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że to Wasze potrzeby gwarantują nam byt..

Autoholowanie

Owszem, jest to nasza główna działalność, jednak jak widzisz, dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów. To oni są dla nas najważniejsi. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że to Wasze potrzeby gwarantują nam byt.

Zastanawiasz się nad czasem naszej pracy? Tutaj Cię zaskoczymy! Pracujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Oznacza to tyle, że możesz wezwać nas o każdej porze dnia i nocy, a my w krótkim okresie czasu dotrzemy do Ciebie z pomocą. Zadzwoń zatem pod numer 511 014 800, nasz pracownik ustali z Tobą zakres usługi (holowanie, dowóz paliwa, wymiana koła i inne), a także odpowie na wszelkie nurtujące Cię pytania.

Pomoc drogowa 24H.

TEL. 691 200 557