Pomoc drogowa Szczecin
691 200 557

Cennik

Auto laweta 24h

W obrębie Szczecina jeździmy od 90 zł, przy dłuższych trasach ceny są negocjowane.


Zapewne nie raz przeżyłeś chwile grozy, kiedy okazało się, że Twój samochód odmówił posłuszeństwa lub byłeś uczestnikiem wypadku. Czy zastanawiałeś się wtedy, do kogo zwrócić się o pomoc? Bo z pewnością jej potrzebowałeś. Od dziś nie musisz się tym martwić, ponieważ trafiłeś na stronę firmy, dla której autoholowanie to chleb powszedni. Oferujemy błyskawiczną autopomoc w przypadku awarii samochodu, kolizji lub wypadku. Doskonale rozumiemy paraliż, jaki dotyka osobę pozbawioną pojazdu, dlatego reagujemy zawsze natychmiast po odebraniu zgłoszenia. Holowanie auta na terenie Szczecina to dla nas codzienność, możesz być więc pewien, że dotrzemy na miejsce w najkrótszym możliwym czasie.

Autoholowanie bez stresu 24 godziny na dobę

Otrzymasz od naszej firmy niezbędne wsparcie w dowolnym momencie – wszystko po to, abyś mógł jak najszybciej powrócić do swoich obowiązków, nie narażając się na dodatkowy stres. Wynajem lawety w naszej firmie to pewna inwestycja i ekspresowe rozwiązanie problemu. Dodatkowo tego typu usługi oferujemy w atrakcyjnych cenach, w związku z czym nie powinno to znacząco nadszarpnąć domowego budżetu. Wynajem lawety cieszy się dużą popularnością, ponieważ to gwarancja wygody oraz sprawnego transportu innego pojazdu w docelowe miejsce. Wystarczy jeden telefon, by ustalić szczegóły. Proponujemy wynajem lawet na terenie Szczecina i nie tylko. Jako nasz klient sam ustalasz, gdzie jedziemy.

Niedrogi wynajem lawet – Szczecin i nie tylko...

Nasi pracownicy to doświadczeni ludzie, którzy pracują u nas od lat, dzięki czemu możemy Cię zapewnić, że dołożą wszelkich starań, aby Twój samochód trafił bezpiecznie w miejsce, które wskażesz. Holowanie bowiem odbywać się może do warsztatu, który nam wskażesz albo na zaprzyjaźniony z naszą firmą parking strzeżony, przy czym wynajem autolawety nie ogranicza się wyłącznie do jednej miejscowości. Nie martw się więc, jeżeli Szczecin nie jest Twoim miastem rodzinnym, a samochód trzeba będzie odholować w zupełnie inne miejsce kraju.

Profesjonalna pomoc drogowa

Jesteśmy na to przygotowani. Nasze lawety dojadą w dowolny zakątek kraju. Będziemy w stanie zorganizować sprawnie przeprowadzone holowanie do sąsiednich województw, a nawet dalej. Co więcej, nasz elastyczny cennik pozwoli Ci się porozumieć co do ceny usługi. Pamiętaj bowiem, że świadczona przez naszą firmę auto pomoc obejmuje nie tylko Szczecin i okolice oraz teren całego kraju – pomagamy także poza jego granicami. Cała Unia Europejska nie jest nam straszna, dlatego możesz liczyć na tanie holowanie również za granicą. Proponowany przez nas wynajem lawet pozwoli Ci przetransportować samochód dosłownie wszędzie.

Autoholowanie — praca naszą pasją

Zastanawiasz się, czy spełnimy Twoje oczekiwania? Jesteś klientem wymagającym, którego niełatwo zadowolić? Nie martw się, dokładamy wszelkich starań, aby pomoc drogowa jak najszybciej dotarła na miejsce zdarzenia. Nasi pracownicy wykonują swoją pracę na najwyższym poziomie. Dzięki temu oferowane przez nas autoholowanie 24h cieszy się renomą. Do każdego klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Dbamy o to, aby wszystkie samochody w potrzebie otrzymały pierwszorzędnej klasy usługę holowania. Zatrudniamy ludzi, dla których pomoc innym jest nadrzędnym priorytetem. Gwarantujemy skuteczną auto pomoc wszystkim i w każdych warunkach. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.

Brakło paliwa, trzeba zmienić koło? Zadzwoń po auto pomoc

Autolaweta to nie jedyna nasza usługa – nasi pracownicy nie tylko odholują Twoje auto, ale jeżeli będzie to możliwe, usuną usterkę na miejscu, a Ty będziesz mógł dalej cieszyć się podróżą we własnym aucie. Holowanie samochodów nie zawsze jest przecież konieczne. Awaria, brak paliwa w baku, wymiana koła – z takimi przygodami radzimy sobie świetnie. Większy problem? Możesz zostawić samochód u naszego zaprzyjaźnionego mechanika lub skorzystać z usługi, takiej jak wynajem lawety! Od nas dostaniesz też w razie potrzeby auto zastępcze, którym będziesz mógł podróżować do czasu zakończenia naprawy.

Niezawodne autoholowanie 24h

Holowanie pojazdów to nasza główna działalność, jednak jak widzisz, dostosowujemy się do potrzeb naszych klientów. To oni są dla nas najważniejsi, w związku z czym oferowana auto pomoc świadczona jest na najwyższym poziomie. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że tylko taka współpraca gwarantuje nam byt, dlatego świadczymy pełen zakres usług, jakich może potrzebować osoba poszkodowana w wypadku – sprawdź, jakie prawa Ci wtedy przysługują. Nasze usługi, w tym autopomoc z pewnością mogą się przydać. Zachęcamy do kontaktu.

Autopomoc w wynajmie auta zastępczego

Wynajem lawet to nie wszystko – możliwy jest także m.in. wynajem auta zastępczego opłacanego z OC sprawcy. Nasi fachowcy gwarantują autopomoc, dokładając wszelkich starań, abyś jako poszkodowany mógł przejść przez wszystkie problemy tak sprawnie, jak tylko to możliwe. Staramy się zaoszczędzić Twój czas i pieniądze. Obsługa i wynajem autolawety to zatem tylko część naszej działalności, którą prowadzimy w sposób kompleksowy, zapewniając klientom wszystkie niezbędne usługi na każdym etapie radzenia sobie z powrotem do normalnego funkcjonowania.

Pełna dyspozycja przez całą dobę – pomoc drogowa

Zastanawiasz się nad czasem naszej pracy? Tutaj Cię zaskoczymy! Pracujemy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu. Nasza laweta 24h jest do Twojej pełnej dyspozycji. Oznacza to tyle, że możesz wezwać nas o każdej porze dnia i nocy. Bez względu na to, kiedy będziesz potrzebował autolawety, dotrzemy do Ciebie z pomocą w krótkim czasie. Zapewniamy autoholowanie 24h! Zadzwoń zatem pod numer 511 014 800, nasz pracownik ustali z Tobą zakres usługi – holowanie, dowóz paliwa, wymiana koła i inne. Odpowie również na wszelkie nurtujące Cię pytania. Zatem jeśli potrzebna Ci pomoc drogowa, zgłoś się do nas. Na miejscu pojawimy się niedługo po zgłoszeniu i zapewnimy bezpieczny powrót do domu. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się na wynajem autolawety, czy inną usługę będziesz zadowolony ze świadczonych przez nas usług. Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.