Pomoc drogowa Szczecin
691 200 557

Dowóz paliwa

Dowóz paliwa we wskazane miejsce, to nowa usługa w naszej firmie. Wprowadziliśmy ją z myślą o naszych klientach, bowiem z zapytań, jakie otrzymywaliśmy wynikało, że potrzebujecie naszej pomocy w tej materii. Zapewne nie raz zdarzyło Ci się, że zapomniałeś zatankować, na trasie okazało się, że nie wystarczy Ci paliwa do kolejnej stacji benzynowej. Co zrobiłeś? Zacząłeś panikować? Niepotrzebnie! Wystarczyło zadzwonić do nas, a w mig pojawilibyśmy się z paliwem, odpowiednim do Twojego auta.

Dlaczego dowóz paliwa we wskazane miejsce jest tak istotną ofertą w naszej firmie?

Nawet nam zdarzyło się, że w aucie zabrakło paliwa. Tobie pewnie też. W pośpiechu wsiadłeś do samochodu, nie bacząc na wskaźnik poziomu benzyny, utknąłeś w korku i problem gotowy - ani stacji benzynowej, ani możliwości dalszej jazdy. I w tym momencie pojawiamy się nasi pracownicy - rzetelni, odpowiedzialni i profesjonalni. Uzupełniają Twój pusty bak, dzięki czemu bez problemu możesz jechać dalej.

Tak naprawdę wiele czynników wpływa na to, że możesz nie mieć możliwości uzupełnić paliwa. DLatego też wyszliśmy Ci naprzeciw. Jeżeli jesteś w pobliżu Szczecina lub w samym mieście, nie znasz go, nie wiesz gdzie szukać stacji paliw, skontaktuj się z nami. Z przyjemnością dojedziemy do Ciebie i pomożemy w potrzebie.

Dlaczego powinieneś wybrać naszą firmę?

Zastanawiasz się, dlaczego powinieneś wybrać właśnie nas? Odpowiedź jest prosta - mamy atrakcyjne ceny, wykwalifikowana kadrę i działamy przez okrągły rok 24 godziny na dobę. Oznacza to, że niezależnie od pory dnia, jak również daty (Boże Narodzenie, Wielkanoc, Boże Ciało itd.) możesz skorzystać z naszej usługi. Skontaktuj się z nami pod nr telefonu: 511 014 800, podaj rodzaj paliwa i swoje położenie, a nasza pomoc zjawi się w ciągu kilku chwil. Pamiętaj także o zasadach, jakich powinieneś przestrzegać, zanim do Ciebie dojedziemy:
• ustaw auto w takim miejscu, które nie będzie przeszkadzało pozostałym kierowcom,
• włącz światła awaryjne
• postaw za autem, w odpowiedniej odległości trójkąt ostrzegawczy
• zadzwoń do nas, podaj lokalizację i rodzaj paliwa oraz ilość, jaką mamy dostarczyć we wskazane miejsce
• poczekaj na nasz przyjazd.

Powyższe zasady powinny zaoszczędzić Ci nerwów, szczególnie podczas utarczek z innymi kierowcami, jeżeli Twoje auto blokuje im przejazd.
Pamiętaj - najważniejsze, to nie panikować. Wezwij nas, a my postaramy się w możliwie najkrótszym czasie dowieźć paliwo i rozwiązać Twój problem.

Jeżeli masz pytania - zadzwoń, postaramy się rozwiać wszelkie Twoje wątpliwości.