Pomoc drogowa Szczecin
691 200 557

Warsztat samochodowy

Pomoc drogowa, która pomoże w szybkim tempie znaleźć dobry warsztat samochodowy? Czy to nie sen? Otóż nie! Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która wychodzi naprzeciw oczekiwaniom każdego klienta. Zdajemy sobie sprawę z faktu, że awaria samochodu, szczególnie w obcym mieście, może być kłopotliwa, warsztat samochodowy, który naprawi auto w mig graniczy z cudem, dlatego nawiązaliśmy współpracę z miejscami, które od razu Wam pomogą.

Co wchodzi w skład obsługi - warsztat samochodowy, blacharski i co jeszcze?

Jeżeli popsuje Ci się auto, a akurat mijasz Szczecin, skontaktuj się z nami pod numerem telefonu: 511 014 800, przyjedziemy i ocenimy szkodę. Jeżeli auto będzie wymagało wizyty w specjalistycznym serwisie lub warsztacie samochodowym, odholujemy je do naszych zaprzyjaźnionych współpracowników. Dzięki naszej pomocy możesz liczyć przede wszystkim na:
- szybką diagnozę i naprawę usterki na miejscu
- naprawy mechaniczne - zaprzyjaźnieni mechanicy nie tylko sprawdzą geometrię kół,czy wymienią uszkodzony filtr w klimatyzacji. Wymienią także rozrząd czy pasek klinowy. A to wszystko w bardzo krótkim czasie i za niewielkie pieniądze
- usługi blacharskie i lakiernicze - przytrafiła Ci się stłuczka? Potrzebujesz auta na już? Serwis blacharski, z którym współpracuje nasza firma dołoży wszelkich starań, aby Twoje auto wyglądało tak samo albo jeszcze lepiej, jak przed całym nieprzyjemnym zdarzeniem.

Dlaczego nasza pomoc?

Jesteśmy firmą z wieloletnim doświadczeniem, która każdego klienta traktuje poważnie. Nasi pracownicy już na pierwszy rzut oka potrafią ocenić, co stało się z Waszym samochodem, dzięki czemu od razu mogą zaproponować fachową pomoc serwisów współpracujących. Poza tym każdego z Was potraktują jak najlepszego przyjaciela, dając nie tylko usługę, ale przede wszystkim ciepłe słowo i pomoc.

Poza tym pomogą Ci załatwić wszelkie formalności związane z naprawą auta. Jest to szczególnie cenne dla osób, które nie mieszkają w Szczecinie, nie znają tego miasta, a potrzebują szybko naprawić samochód. Zaufaj nam, a zadbamy o to, żeby awaria auta nie była dla Ciebie niczym uciążliwym. Sami jesteśmy kierowcami i doskonale zdajemy sobie sprawę, jak taka sytuacja może wpłynąć na resztę zaplanowanego dnia.

Popsuł Ci się samochód, miałeś stłuczkę? Nie zwlekaj - dzwoń do nas na nr 511 014 800, w kilka chwil przybędziemy, ocenimy sytuację i pomożemy Ci w naprawie. Nigdzie indziej nie znajdziesz tak fachowej pomocy.

Jeżeli pojawią się w jakiekolwiek pytania, nie zastanawiaj się nad odpowiedzią, skontaktuj się z nami - rozwiejemy wszelkie Twoje wątpliwości.