Pomoc drogowa Szczecin
691 200 557

Wyciąganie samochodu z rowu

Wyciąganie samochodu z rowu nie jest dla nas żadnym problemem. Jeżeli zatem zdarzyło Ci się podczas gwałtownego hamowania lub poślizgu wpaść do rowu, nie martw się, nasza ekipa przyjedzie i pomoże.

Zapewne zdajesz sobie sprawę, że w życiu pojawia się wiele sytuacji, które powodują, że pojawia się problem. Jedną z nich jest właśnie moment, w którym lądujesz w rowie. Jednak taka chwila nie musi być najgorszą w Twoim życiu. Wystarczy telefon pod numer 511 014 800. Nasi pracownicy pomogą Ci w mig uporać się z tą niekomfortową sytuacją.

Wyciąganie samochodu z rowu z naszą ekipą nie będzie straszne

Nasza firma, to ekipa zgranych ludzi, która uwielbia pomagać potrzebującym. Właśnie dlatego powinieneś zgłosić się do nas, kiedy wylądujesz w rowie. Wiemy, że zdarzają się osoby, które samodzielnie potrafią się wydostać z tej przestrzeni, jednak powinieneś zdać sobie sprawę, że jedynie profesjonalna pomoc pozwoli Ci uniknąć ewentualnych większych uszkodzeń samochodu.

Jesteśmy dla Ciebie dostępni przez całą dobę, 7 dni w tygodniu. Dla Państwa wyposażyliśmy się w kilka bez zawodnych holowników, które poradzą sobie nawet z najtrudniejszą sytuacją. Zapewniamy również pomoc wykwalifikowanych pracowników, którzy posiadają nie tylko wiedzę, ale przede wszystkim umiejętności praktyczne, które pozwalają im wykonać usługę w pełni profesjonalnie. Dzięki ich umiejętnościom Twoje auto zostanie wyciągnięte z rowu bez uszkodzeń.

Usługi świadczymy przede wszystkim w Szczecinie i okolicach, jednak nie boimy się podróży w inne okolice kraju. Zachęcamy zatem do kontaktu każdą osobę, która potrzebuje naszej pomocy. Wystarczy, że podasz swoją lokalizację, a my od razu wskoczymy do holownika i w najkrótszym możliwym czasie dotrzemy do Ciebie i wyciągniemy Twój samochód z rowu.

Nie życzymy nikomu spotkania z rowem, jeśli jednak przydarzy Ci się taka przygoda - czekamy na Twój telefon.