Pomoc drogowa Szczecin
691 200 557

Wynajem auta z OC

Zostałeś poszkodowany nie ze swojej winy - pomożemy Ci załatwić wynajem auta a OC sprawcy. Obawiasz się, że nie będziesz miał czym wrócić do domu, bo Twoje auto zostało uszkodzone? Nie martw się, jesteśmy po to, żeby Ci pomóc. Nasi specjaliści nie dość, że przyjadą na miejsce zdarzenia, to załatwią za Ciebie wszystkie formalności.

Wynajem auta z OC sprawcy Ci się należy

Jeżeli ktoś, kiedyś powiedział Ci, że samochód zastępczy nie należy się osobie poszkodowanej w kolizji, wprowadził Cię w błąd. Pamiętaj - poza bezgotówkową naprawą samochodu należy się także auto zastępcze, które poszkodowany może użytkować na czas remontu.

Od dziś nie daj się nabrać na czcze gadanie. Jeśli ktoś będzie chciał Cię oszukać, skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści pomogą Ci bez względu na to czy w kolizji lub wypadku zostało uszkodzone auto służbowe czy też prywatne. Dokładnie tak - osoby prywatne także mogą ubiegać się o auto zastępcze. Dzięki wyrokowi Sądu Najwyższego z roku 2011, który orzekł, że osoba prywatna może ubiegać się o samochód zastępczy, firmy ubezpieczeniowe nie mogą uchylać się od takich próśb. Zdarza się, niestety robią problemy poszkodowanym ale w tym momencie do akcji wkracza nasza firma. Szczecin i inne miasta Polski wiedzą, że nie mamy sobie równych w załatwianiu tego typu spraw.

Na jak długo załatwiamy samochód zastępczy?

Nasi fachowcy dokładają wszelkich starań, aby klient, który się do nas zgłosi, otrzymał samochód na cały okres, w którym jego auto jest wyłączone z użycia. Co to oznacza? Dokładnie tyle, że jeżeli mechanik będzie sprowadzał uszkodzoną część i trzeba będzie czekać na nią dwa tygodnie, samochód zastępczy nie zostanie Państwu odebrany po tygodniu. Mało tego, jeżeli okaże się, że wskazany przez nas mechanik będzie zajęty w dniu kolizji i będziecie Państwo musieli poczekać na jego usługę, nasz pracownik przedstawi firmie ubezpieczeniowej sprawcy stan faktyczny, dzięki czemu uzyskacie auto zastępcze do momentu odebrania własnego samochodu z warsztatu.

To my w porozumieniu z Tobą wybieramy auto zastępcze

Jako rzetelna firma nie chcemy narazić Cię na utarczki z firmą ubezpieczeniową, która zapewne będzie chciała wmówić Ci, że to ona wybiera wypożyczalnię. Nic bardziej mylnego. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą i wspólnie wybierzecie nie tylko wypożyczalnię samochodów, ale także model auta, którym będziesz mógł jeździć, kiedy Twoje będzie w warsztacie.

Nie pozwolimy Cię skrzywdzić - zadzwoń do nas pod numer: 511 014 800, przedstaw problem, a my postaramy się go rozwiązać za Ciebie.