Pomoc drogowa Szczecin
691 200 557

Awaryjne otwieranie auta

Awaryjne otwieranie aut, to nie lada wyzwanie. Zapewne nieraz zdarzyło Ci się zatrzasnąć kluczyki w samochodzie. Spanikowałeś? Niepotrzebnie! Wystarczyło zadzwonić do nas, a nasz pracownik dotarłby do Ciebie w maksymalnie krótkim czasie i profesjonalnie otworzyłby Twój samochód.

Jako pogotowie zamkowe, bo inaczej nie potrafimy siebie nazwać, oferujemy Wam:
• awaryjne otwieranie aut
• otwieranie wszelkich zamków, w tym również sejfów lub kas pancernych
• wymianę i naprawę zamków
• dorabianie kluczy samochodowych

Na życzenie klienta staramy się także wykonywać indywidualne zlecenia, których nie sposób wymienić w regularnej ofercie.

Okazało się, że Twój zamek się zepsuł, a może złamałeś kluczyk, który został w stacyjce? Nie martw się, jesteśmy ludźmi od rzeczy niemożliwych. Żaden kluczyk nie jest dla nas kłopotem. Co ważne, jesteśmy dostępnie codzienne, 24 godziny na dobę. Jesteśmy Twoją receptą na każdy kluczykowy problem.

Kluczykowe problemy - dlaczego my?

Zapewne zastanawiasz się, dlaczego powinieneś wybrać naszą firmę? Przecież na rynku jest wiele podobnych. Otóż spieszymy z odpowiedzią. Poza tym, że działamy przez 365 dni, 24 h/dobę, to cechuje nas pełen profesjonalizm. Nie dość, że dojeżdżamy w najkrótszym czasie do klienta, to wykonujemy usługę w taki sposób, aby nie zniszczyć klucza ani samochodu. Pełen profesjonalizm, to nasze drugie imię.

Posiadamy wszelkie licencje i patenty, dlatego wzywając nas na pomoc masz pewność, że usługa wykonana zostanie przez fachowców. Staniemy się Twoimi przyjaciółmi, dzięki czemu w swoim zasięgu będziesz miał zaufaną firmę, która zawsze pomoże Ci w potrzebie. Poza tym zaskoczy Cię cena, jaką proponujemy za wykonanie usługi - tak naprawdę zależy nam na tym, aby klient poczuł ulgę. Dlatego cena zawsze pozostaje adekwatna do wykonanego zadania. Na pewno będziesz zadowolony i będziesz do nas wracał w razie potrzeby.

Nasi pracownicy, to specjaliści

Aby zapewnić Wam jak najwyższy poziom usług, dbamy o to, aby każda osoba, którą zatrudniamy przeszła odpowiednie szkolenie. Zapewniamy także, że sprzęt, który posiadamy należy do jednych z najlepszych w naszym kraju. Dlatego zawsze dajemy naszym klientom pewność, że wykonana usługa zadowoli ich w 100%.

Zachęcamy do kontaktu - masz problem, zatrzasnąłeś kluczyki, a może po prostu chcesz o coś zapytać? Nie zwlekaj, jesteśmy dostępni pod numerem telefonu 511 014 800. Zadzwoń! Z pewnością rozwiejemy Twoje wątpliwości, dzięki czemu uda nam się nawiązać owocną współpracę.