Pomoc drogowa Szczecin
691 200 557

Kontakt

Laweta Szczecin

Jako pomoc drogowa ze Szczecina oferujemy lawety 24h. Sprawdź naszą pełną ofertę, w razie wątpliwości zapraszamy do kontaktu.

Miałeś wypadek, stłuczkę, a może Twój samochód po prostu odmówił posłuszeństwa? Szukasz osób, które w mig Ci pomogą? Doskonale trafiłeś, bowiem świadczymy kompleksowe usługi z zakresu holowania pojazdów. Lawety, które posiadamy w swojej flocie, to nowoczesny sprzęt, który poradzi sobie nawet z najtrudniejszymi przypadkami. Głównym obszarem naszej działalności jest Szczecin i jego okolice, jednak nie zrażaj się tym. Jesteśmy w stanie dotrzeć do każdego zakątka kraju, jak również poza jego granice. Co do pomocy - na pewno się dogadamy.
Nasi stali klienci doskonale zdają sobie sprawę z faktu, że zawsze mogą liczyć na przystępny rabat.

Działamy 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu i za to właśnie cenią nas nasi klienci. Wiedzą bowiem, że mogą zadzwonić o każdej porze dnia i nocy, a nasz telefon nie będzie pozostawał głuchy.

Nasze największe atuty

Zastanawiasz się dlaczego to nas powinieneś wybrać? Nie chcemy się chwalić, ale poza nowoczesną flotą, która bezpiecznie przewiezie Twoje auto we wskazane miejsce, posiadamy także wykwalifikowanych i doświadczonych pracowników, z którymi pomimo kłopotów, przyjemnie spędzisz czas. Każda laweta jest doskonale wyposażona i sprawdzona przed każdą trasą, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić Ci komfortowe warunki.

Szczecin pozwala nam na to, aby do klienta dojechać w maksymalnie pół godziny. Nocą czas dojazdu maksymalnie się skraca. Jeżeli wyjeżdżamy w dłuższą podróż, staramy się, aby czas był maksymalnie krótki. Chcemy bowiem, aby klient był zadowolony z usługi, którą dla niego wykonujemy.

Wybieramy lawety, którymi możemy przewozić nie tylko auta osobowe, ale także pojazdy wielkogabarytowe, do których zaliczamy busy, maszyny rolnicze czy samochody ciężarowe. Jak zatem widać - nie zamykamy się na jeden rodzaj klienta. Jesteśmy do dyspozycji dla każdego, kto potrzebuje naszej pomocy.

Usługi, które na pewno przypadną Ci do gustu

Nasza oferta obejmuje nie tylko holowanie aut, ale również wynajem lawet. Oznacza to, że możemy z Tobą pojechać w każdy zakątek świata i stamtąd przywieźć Twoje wymarzone auto. Nie będziemy ukrywać, że ta propozycja spotkała się z uznaniem naszych klientów i cieszy się ogromną popularnością, bowiem nie muszą oni kupować lawety, aby przewieźć auto lub maszynę z jednego miejsca na drugie. Takie rozwiązanie podoba się szczególnie przedsiębiorcom, którzy przy dłuższej współpracy mogą liczyć na dogodne rabaty.

Masz pytania? Chcesz zamówić lawetę lub holowanie? Nie zwlekaj, tylko zadzwoń pod numer 691 200 557, a nasza autolaweta i wykwalifikowani pracownicy czym prędzej pospieszą Ci z pomocą.